16 lat
Doświadczenia
1200
Transportów miesięcznie
5000 m2
Powierzchni magazynowej

Ergologis - większa wydajność Twojej firmy

O nas

Jesteśmy firmą prężnie działającą w branży transportowo-logistycznej. Wynika to z dbałości o klienta oraz ciągłego samodoskonalenia i usprawniania procesów wchodzących w zakres naszej działalności. Ideą, która nam przyświeca, jest optymalizacja dostaw, którą realizujemy poprzez zrównoważony rozwój i odpowiedzialny biznes. Stawiamy przede wszystkim na relacje, które opieramy o wzajemne zaufanie.

Nasz zespół buduje grupa specjalistów znających branżę, a także potrzeby i oczekiwania klientów. Do realizacji zadań wykorzystujemy wiedzę, doświadczenie oraz inteligentne i nowoczesne rozwiązania. Świadczymy nie tylko najwyższej jakości usługi, ale również doradztwo w pełnym zakresie. Dlatego też wspólnie jesteśmy w stanie wypracować wyjście nawet z najtrudniejszych sytuacji. Rynek transportowo-logistyczny wymaga rzetelności, punktualności i profesjonalizmu. Wszystkie te elementy łączymy w ERGOLOGIS. Stawiamy przede wszystkim na ergonomię, dbając o Państwa ładunki, towary, czas oraz pieniądze.

Co oferujemy?

W ERGOLOGIS zajmujemy się szeroko pojętą spedycją. Oferujemy naszym klientom transport drogowy, morski i lotniczy. W ten sposób jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować każde zadanie. Dzięki takiemu połączeniu rozwiązań optymalizujemy koszty oraz gwarantujemy terminową dostawę. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami w zakładce „Spedycja”.

Drugą gałęzią naszej działalności jest logistyka kontraktowa. Dzięki najnowocześniejszym systemom zarządzania, a także magazynom w doskonałej lokalizacji w obrębie Wrocławia na Bielanach Wrocławskich, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksową i długoterminową obsługę. W zakładce „logistyka kontraktowa” znajdą Państwo wszelkie informacje związane z tym procesem.

Charakter obu usług świadczonych przez nas, pozwala zaoferować Państwu kompleksową obsługę związaną nie tylko z przewozem, ale także z przechowywaniem towarów czy ładunków oraz ich dalszym przygotowaniem.

Jak działamy?

Szerokie rozumienie naszych klientów pozwoliło nam opracować odpowiedni system funkcjonowania i realizacji powierzonych zadań. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój, żeby usprawniać procesy przez nas oferowane. Wyróżniają nas staranność i profesjonalizm. Działamy na wielu płaszczyznach, analizując dokładnie wszystkie elementy zlecenia, żeby zaproponować najlepsze rozwiązanie. Dla osiągnięcia Państwa celów jesteśmy w stanie pracować 24 godziny na dobę i w bardzo ograniczonym czasie, podejmując szybkie i trafne działania.

Historia firmy

ERGOLOGIS funkcjonuje już 16 lat na rynku, największym kapitałem przedsiębiorstwa są ludzie, którzy je tworzą. Firma została założona przez trzech przyjaciół, którzy zainwestowali w jej powstanie i rozwój. Partnerskie zasady, oparte o uczciwość i wzajemny szacunek pozwoliły na stworzenie sprawnie działającego przedsiębiorstwa. W naszym zespole są osoby ciekawe, mające duże doświadczenie oraz wiedzę. Dzięki temu jakość świadczonych usług stoi na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Olbrzymim atutem ERGOLOGIS jest lokalizacja. Siedziba firmy znajduje się na PANATTONI PARK WROCŁAW VII, który zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej nr 35, na zachód od węzła „Wrocław Południe” krzyżującego autostradę A4 oraz A8. Odległości od kluczowych części elementów infrastruktury zapewniają wysoką sprawność transportu: Centrum Wrocławia – 15 km, Wrocław Airport – 12 km, Obwodnica Wrocławia A8 – 1 km.

Pobierz prezentacje firmy
✌ Ergologis - większa wydajność Twojej firmy

Korzyści ze współpracy

Współpraca z ERGOLOGIS to dla Państwa wiele korzyści:

  • Gwarancja realizacji usług na najwyższym poziomie
  • Maksymalizacja ergonomii procesów
  • Spedycja oraz logistyka kontraktowa
  • Kompleksowość usług
  • Fachowe doradztwo
  • Nowoczesne zarządzanie logistyką kontraktową

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty. W ERGOLOGIS do każdego klienta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie, oferując najlepsze rozwiązania, jak i swoją pomoc na każdym etapie współpracy. Współpracując z klientami, mamy wspólny cel –zwiększenie wydajności Państwa biznesów i satysfakcję klientów.

Co mówią nasi klienci?

Potrzebujesz więcej dowodów? Zadzwoń i poproś o pełne referencje!

"(...) szerokie rozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej."

Imię i Nazwisko
Dyrektor @Firma
Simoldes

"Kapitałem firmy jest skład kadrowy, który profesjonalnie wykonuje powierzone zadania i świadczy fachowe doradztwo z zakresu transportu międzynarodowego i krajowego."

Imię i Nazwisko
Dyrektor @Firma
Simoldes

"Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez firmę ERGOLOGIS Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy."

Imię i Nazwisko
Dyrektor @Firma
Simoldes