01

Wstęp

ERGOLOGIS to kompleksowe przedsiębiorstwo, tak możemy o sobie powiedzieć. Głównym obszarem naszej działalności jest spedycja krajowa i międzynarodowa. Siedziba firmy mieści się w Centrum Logistycznym Panattoni Park VII przy ul. Logistycznej 8 w Bielanach Wrocławskich. Jednak oddajemy do Państwa dyspozycji również magazyn zlokalizowany na Panattoni Park Wrocław VII. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć kompleksową obsługę logistyki kontraktowej.  Natomiast nasz dział spedycji mieści się około pół godziny drogi od Wrocławia w Oleśnicy.

02

Kierunki

Wszystkie nasze działania z zakresu spedycji wyróżniają przede wszystkim jakość i odwaga. Nie boimy się wyzwań, nawet je kochamy! Działamy energicznie i dynamicznie, dzięki temu jesteśmy w stanie zareagować na nieprzewidywalne sytuacje i podjąć odpowiednie kroki do zrealizowania powierzonego nam zadania. Możecie być Państwo pewni, że Państwa ładunek dotrze we wskazane miejsce tak Polsce, jak i do Anglii, Francji, Belgi, Niemiec, Szwajcarii, Hiszpanii, Dani, Czech, Austrii, Słowacji, Węgier, Rumuni, Finlandii czy nawet Turcji, zawsze bezpiecznie i co ważne na czas!

03

Rozwiązania

Naszaskuteczność wynika z doświadczenia, wiedzy, umiejętności oraz w pełni profesjonalnego podejścia naszych specjalistów do każdego zlecenia. Jako zespółjesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę. Jednak ERGOLOGIS to także doskonałe rozwiązania i najlepsze maszyny. Nasza flota jest nowoczesna i w pełni sprawna. W transporcie drogowym proponujemy elastyczne dedykowane rozwiązania tworzonepod indywidualne potrzeby klienta. Zdajemy sobie sprawę, że wiedza na temat realizowanego przewozu jest niezwykle ważna. Dlatego satelitarna lokalizacja pojazdów jest rozwiązaniem, na które stawiamy. Wszystkie nasze auta są wyposażone w czujniki, które pozwalają nam na bieżąco śledzić ich pozycję. Wszystko po to, abyście Państwo mogli w każdej chwili otrzymać szczegółowe informacje na ich temat, a żebyśmy mieli kontrolę nad transportem.

Proponujemy kompletną gamę rozwiązań:

 • Transport częściowy
 • Drobnica
 • Transport w temperaturze kontrolowanej
 • Transport całopojazdowy
 • Transport ponadgabarytowy
 • Towar niebezpieczny
 • Transport specjalistyczny
04

Usługi

Usługi z ERGOLOGIS są kompletne. Oprócz transportu drogowego realizujemy także transport morski i lotniczy. Korzystamy z portów lotniczych we Frankfurcie i Paryżu oraz portów morskich w Amsterdamie, Hamburgu i Gdyni. W ten sposób oferujemy globalne rozwiązania, które dzięki kompleksowemu zestawieniu pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. W ten sposób zagwarantowane są terminowa dostawa oraz optymalizacja kosztów. Wspieramy naszych klientów w doborze efektywnych i elastycznych rozwiązań dla ich transportu, służąc rzetelną i profesjonalną poradą w zakresie spedycji.

W tym zakresie oferujemy Państwu:

 • Door-to-door
 • Just-in-time
 • Odprawy celne
05

Sektory

Obsługujemy firmy ze wszystkich sektorów gospodarki. Oferujemy Państwu najwyższe kompetencje w połączeniu z szerokim zakresem usług transportowych oraz spedycyjnych:

 • Automotive
 • Towar wysokiej jakości
 • Przemysł Farmaceutyczny
 • ADR materiały niebezpieczne
 • Inne
06

Kontakt

Wierzymy, że interesom sprzyjają dobre relacje. Najlepsze współprace opierają się o szacunek i zaufanie. Dlatego wszystkie usługi planujemy rzetelnie, sumiennie i przy ustaleniu z Państwem. Warto nam zlecić obsługę interesów nie tylko w zakresie spedycji, ale również logistyki kontraktowej. Dlatego, że świetnie zarządzany przez naszych specjalistów magazyn w połączeniu ze spedycją pozwoli Państwu skupić się na dystrybucji, a całą resztą zajmiemy się my. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy.

Porozmawiajmy co możemy dla ciebie zrobić:

“W Naszej firmie jest jak w Naszym życiu prywatnym. Wszystko odbywa się w odpowiednim miejscu i czasie.

Anna Sławna
Spedycja, ERGOLOGIS