LOGISTYKA KONTRAKTOWA

Ergologis kreuje nowe rozwiązania dopasowane do dynamicznej sytuacji obsługi zamówień. Posiadając doświadczenie w obsłudze łańcuchów dostaw dla klientów międzynarodowych, znamy potrzeby i problemy produkcji, zaopatrzenia w surowce, wymiany handlowej oraz dystrybucji gotowych wyrobów. Pamiętamy również o tym, że logistyka zaczyna się od planowania i projektowania. Prace te wykonują ludzie mocno skupieni na pracy operacyjnej, która pozwala zapomnieć o porządku wokół siebie i administracji. My mamy receptę na pozbycie się nadmiernej biurokracji i całej zbędnej “papierologii”.

 

Oferujemy:

  • Międzynarodową flotę pojazdów,
  • Magazyny przeładunkowe i dystrybucyjne,
  • Zarządzanie dostawami surowców,
  • Administrowanie opakowaniami zwrotnymi,
  • Konfekcjonowanie gotowych produktów,
  • Konsolidacja przesyłek,
  • Prowadzenie logistyki dokumentów,
  • Wdrażanie systemów optymalizujących procesy zachodzące w biurach i magazynach dla podniesienia efektywności pracy ludzkiej.

Podejmując współpracę z naszym magazynem dystrybucyjnym we Wrocławiu każdy klient ma przeświadczenie, że oferta została skrojona dla niego na miarę. Tworzymy wykwalifikowaną kadrę pracowników, potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji i jesteśmy dostępni praktycznie przez 24 godziny na dobę. Jeśli więc chcą mieć Państwo do czynienia z fachowcami od konsolidacji przesyłek, to zapraszamy do kontaktu. Jak działamy i co dokładnie możemy zaoferować naszym klientom? Nasze centrum logistyczne Wrocław ma nie tylko świetną lokalizację, ale jest również bardzo dobrze wyposażone. Doceniamy nowoczesną technologię i dobrze wiemy, że innowacyjne systemy przyspieszają pracę i ułatwiają magazynowanie. Naszym głównym założeniem jest ograniczenie do minimum wszystkich formalności. Każdego dnia staramy się wdrażać procesy, które eliminują ręcznie wypełnianie dokumentów. Chcemy by nasz magazyn dystrybucyjny był w pełni zautomatyzowany i gotowy na przyjmowanie i wysyłanie przesyłek z Polski i całego świata. Nasza kadra ciągle podnosi swoje kwalifikacje i w pełni angażuje się do powierzonych zadań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że logistyka kontraktowa jest złożonym procesem składającym się z kilku etapów i dlatego też, wszystko staramy się mieć pod kontrolą. Dobrze wiemy gdzie znajdują się nasze samochody z przesyłkami jadącymi do klientów i jesteśmy przygotowani na ewentualne niedogodności. W taki sposób staramy się planować odbiór i wysyłanie towarów by zawsze dotrzymywać umówionych terminów. Jako magazyn przeładunkowy posiadamy odpowiedniej wielkości hale, których zasoby zarządzane są nie tylko przez wykwalifikowaną kadrę, ale także przez innowacyjne oprogramowanie. Wiemy kiedy przyjdzie nowa dostawa, administrujemy opakowaniami zwrotnymi i zarządzamy surowcami od klientów. Nasz magazyn dystrybucyjny Wrocław przygotowany jest na stałą lub jednorazową współpracę z nowymi kontrahentami. Nie boimy się nowych wyzwań i lubimy, gdy ktoś podnosi nam poprzeczkę. Pragniemy także zwrócić uwagę na naszą flotę pojazdów. Są to sprawne technicznie, nowoczesne i bezpieczne samochody dedykowane do transportu międzynarodowego. Jeśli więc przypadła Państwu do gustu nasza propozycja i jeżeli interesuje Was konsolidacja przesyłek, to nasze centrum logistyczne Wrocław chętnie nawiąże współpracę. Z przyjemnością umówimy się na spotkanie, przedstawimy swoje propozycje i wsłuchamy się w Wasze potrzeby. Dla nas liczy się dobro klienta i spełnianie jego wymagań. Po podpisaniu umowy zajmiemy się logistyką dokumentów, przeładunkiem towarów i wieloma innymi kwestiami.

Zachęcamy do kontaktu.

Nasi pracownicy czekają na Państwa telefon i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Tel:

(+48) 71 345 95 87

 

E-mail: