Polityka GO ERGO to ład i porządek!

DORADZTWO

Informatyka i nowoczesne rozwiązania w transporcie

Technologia na zawsze zmieniła sposób w jaki żyjemy i pracujemy. Przemysł TSL zmuszony jest do korzystania z nowoczesnych technologii informacyjnych. A Ty, Zastanawiałeś się już jak rozwój technologii informacyjnej wpływa na efektywność Twojej firmy?

GO ERGO pomaga firmom w:

  • Usprawnieniu procesu biznesowego za pomocą rozwiązań IT.
  • Optymalizacji przepływu informacji w firmie oraz obiegu informacji pomiędzy poszczególnymi punktami w sieci dystrybucji.
  • Planowaniu i wdrażaniu procesów opartych na nowych technologiach.
  • Projektowanie, budowa i administracja sieciami.
  • Projektowanie i obsługa infrastruktury szkieletowej w siedzibie i oddziałach klienta.

Doradztwo i konsulting na rynku TSL

Wszystkie segmenty rynku TSL wymagają w dzisiejszych czasach doskonałej organizacji, dużych nakładów finansowych i współpracy wielu dziedzin oraz działań które składają  się na efektywne i ekonomiczne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

GO ERGO pomaga firmom w:

  • Budowaniu sieci przewozowej.
  • Dobraniu i wdrożeniu monitoringu floty.
  • Planowaniu transportu z uwzględnieniem najlepszych rozwiązań, w tym ustalanie relacji pomiędzy parametrami transportowymi i kosztami.
  • Zarządzaniu taborem.

W dobie naszych czasów chyba nikogo nie dziwi już fakt, że na każdym kroku otaczamy się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Lubimy korzystać z funkcji, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych obowiązków. Każde przedsiębiorstwo wyposażone w nowoczesne urządzania, linie produkcyjne i w dobrze skonfigurowane oprogramowanie ma większe szanse na rozwój i na zdobywanie nowych klientów. To właśnie dlatego też, głównym zakresem naszej działalności jest doradztwo w kwestiach związanych z projektowaniem, budowaniem i administracją sieci. Swoją uwagę skupiamy przede wszystkim na optymalizacji procesów logistycznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzięki oprogramowaniu odbiór, magazynowanie i wysyłka towarów mogą przebiegać w szybszy i łatwiejszy sposób. Wdrażając w życie nowe projekty zwracamy uwagę na specyfikację danej firmy, przeprowadzamy specjalistyczny audyt i na podstawie uzyskiwanych wyników opracowujemy projekt, który na przykład pomaga zarządzać taborem Wrocław. Staramy się na bieżąco rozwiązywać wszystkie problemy i w taki sposób optymalizujemy systemy, by każdy z pracowników wyznaczonych do pełnienia konkretnych obowiązków miał wszystko pod kontrolą. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, ułatwiamy przebieg dokumentów i większość procesów ograniczamy do minimum. Chcemy, by rozwiązania informatyczne przyspieszyły pracę firmy, a co za tym idzie by spowodowały większą wydajność. Jeśli zatem interesuje Państwa zaprojektowanie i kompleksowa obsługa infrastruktury to jesteśmy do dyspozycji. Zatrudniamy specjalistów od IT, mamy wieloletnie doświadczenie i co najważniejsze do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Dzięki naszej wiedzy i Waszym wskazówkom wspólnie opracujemy projekt szyty na miarę. Według nas optymalizacja procesów logistycznych pomaga zarządzać taborem, ułatwia przepływ dokumentów oraz pozwala dotrzymywać umówionych terminów. Nasze systemy działają w taki sposób, by na bieżąco informować o zbliżających się dostawach i brakach magazynowych. Nie bez znaczenia jest także monitoring floty. Korzystając z naszych rozwiązań pracownicy firmy spedycyjnej mogą mieć wgląd w to jak przebiega konkretny transport, mogą reagować na pojawiające się problemy i w razie potrzeby przekierować spedycję w inne miejsce. Wszystkie kroki konsultujemy z naszymi klientami, oferujemy profesjonalne doradztwo i wcielamy w życie nowoczesne rozwiązania w transporcie. Osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do kontaktu. Chętnie wsłuchamy się we wszystkie propozycje i przedstawimy swój plan działania.

Zachęcamy do kontaktu.

Nasi pracownicy czekają na Państwa telefon i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Tel:

(+48) 71 345 95 87

 

E-mail: